Výroční valná hromada SDH Jedovnice

5. prosinec 2009

Dne 5. 12. 2009 se od 17:00hod konala v prostorách hasičské zbrojnice výroční Valná hromada Jednotky sboru dobrovolných hasičů Jedovnice, která byla spojena s volbou nového výboru. Členové byli seznámeni s činností za uplynulý rok 2009. Po provedení voleb, zprávě starosty SDH Tomáše Kratochvila, velitele SDH Michala Prauseho a starosty obce ing. Jaroslava Šíbla, oslavili dva naši členové svá životní jubilea.

Výroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH Jedovnice

Předávání děkovných listů

2. prosinec 2009

Ve čtvrtek 2. 12. 2009 převzali zástupci naší jednotky z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška děkovný list za pomoc při likvidaci následků větrné smršti. Tato postihla v červenci letošního roku Jedovnice a blízké okolí.

Předávání děkovných listůPředávání děkovných listůPředávání děkovných listů

Kurz motorových a rozbrušovacích pil

22. září 2009

V rámci zdokonalování znalostí naší jednotky se část členů účastnila kurzu motorových a rozbrušovacích pil. Tento kurz nám poskytl nové poznatky, čímž rozšířil naše vědomosti a pomůže nám ke snadnějšímu odstraňování různých překážek u zásahů.

Kurz motorových a rozbrušovacích pilKurz motorových a rozbrušovacích pilKurz motorových a rozbrušovacích pilKurz motorových a rozbrušovacích pil
Všechny fotografie (celkem 20) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody horských kol – Zaskar Challenge 2009

12. září 2009

Stejně jako každý rok, tak i letos, naše jednotka asistovala při pořádání GT Zaskar CHALLANGER, tedy závodu horských kol, který se konal v sobotu 12. 9. 2009. Dopoledne jsme při průjezdu závodníků uzavírali dopravu a odpoledne jsme umývali jejich zablácená kola.

Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009

Ukázky techniky – ZŠ Jedovnice

10. září 2009

Dne 10. 9. 2009 jsme u příležitosti začátku školního roku prováděli ukázky pro první stupeň Základní školy v Jedovnicích. Děti měly možnost prohlédnout si naše vybavení a techniku a některé si ji mohly také vyzkoušet. Dětem i nám se tato akce líbila čehož byly důkazem jejich i naše rozjařené úsměvy. Tyto ukázky se konaly při příležitosti náboru mladých hasičů.

Ukázky techniky - ZŠ JedovniceUkázky techniky - ZŠ JedovniceUkázky techniky - ZŠ JedovniceUkázky techniky - ZŠ Jedovnice