Předávání děkovných listů

« Všechny články

7. říjen 2010

Ve čtvrtek 7. 10. se v divadelním sále slavkovského zámku dostalo naší Jednotce sboru dobrovolných hasičů městyse Jedovnice oficielního poděkování a velkého ocenění v podobě děkovného listu a bronzové medaile hejtmana Jihomoravského kraje za pomoc při letošních květnových a červnových povodních a za likvidaci následků větrné kalamity, která postihla naši obec v měsíci červnu. Ocenění z rukou hejtmana JmK pana Michala Haška převzal velitel jednotky Michal Prause. Mezi dalšími asi třiceti oceněnými byli vybraní příslušníci HZS JmK, příslušníci Městské policie Brno a členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Slavkov u Brna, které bylo letošními povodněmi na Jižní Moravě zasaženo nejvíce.