Parohatá města

24. květen 2008

V sobotu 24. 5. 2008 se do Jedovnic sjelo velké množství návštěvníků doslova z celé republiky. Důvodem bylo setkání obcí a měst s parožím ve znaku. Po průvodu z parkoviště na Barachově už před kulturním domem čekali hasiči s občerstvením všeho druhu. Nutno uznat, že to byl fakt mazec, protože tolik lidí na nějaké akci v Jedovnicích nepamatujeme. Doufejme, že se něco takového ne bude hned tak opakovat… (celý článek)

Parohatá městaParohatá městaParohatá městaParohatá města

Den otevřených dveří – Parohatá města

24. květen 2008

Den otevřených dveří při příležitosti setkání Parohatých měst.

Den otevřených dveří - Parohatá městaDen otevřených dveří - Parohatá městaDen otevřených dveří - Parohatá městaDen otevřených dveří - Parohatá města

PYROS 2008 – Brno

13. květen 2008

Letos jsme se zajeli mrknout na Pyros do Brna, upřímně, čekal jsem větší zázrak, z vystavovaného mě toho moc neuchvátilo. Ale požární útok byl skutečně mazec.

PYROS 2008 - BrnoPYROS 2008 - BrnoPYROS 2008 - BrnoPYROS 2008 - Brno

Závody Lipovec

10. květen 2008

Dne 10. 5. 2008 se při příležitosti 115 let výročí SDH Lipovec konaly závody v požárním sportu, které byly zároveň i okrskovou soutěží. Co říct útok vyšel na jedničku, ale ta štafeta, všichni dobří, jen já kopyto, sem jim to zmastil na kladině. Hledal sem konec šlauku jak trotl. Ale kluci říkali, že alespoň nemusíme do Blanska na okresní kolo. Stejně je to mrzelo a mě taky. Ale Car měl pravdu to je to pivečko.

Závody LipovecZávody LipovecZávody LipovecZávody Lipovec

SV. Florián

8. květen 2008

Stejně tak jako pro předškolní děti, tak i pro dospělé jsme u příležitosti oslav dne Sv. Floriána otevřeli dveře hasičské zbrojnice. Každý kdo přišel měl možnost prohlédnout si zbrojnici, techniku, vybavení. Našli se i tací, kteří chtěli vyzkoušet dýchač na vlastní kůži, což jsme samozřejmě rádi umožnili.

SV. FloriánSV. FloriánSV. FloriánSV. FloriánSV. Florián