SV. Florián

8. květen 2008

Stejně tak jako pro předškolní děti, tak i pro dospělé jsme u příležitosti oslav dne Sv. Floriána otevřeli dveře hasičské zbrojnice. Každý kdo přišel měl možnost prohlédnout si zbrojnici, techniku, vybavení. Našli se i tací, kteří chtěli vyzkoušet dýchač na vlastní kůži, což jsme samozřejmě rádi umožnili.

SV. FloriánSV. FloriánSV. FloriánSV. FloriánSV. Florián

Svatý Florián

6. květen 2008

V den oslav svátku Sv. Floriána patrona hasičů, paní učitelky z mateřské školky do zbrojnice přivedly drobotinu ze školy, Děti si prohlédnuly hasičku, auta, dozvěděli se kdo to byl vlastně Sv. Florián a samozřejmě si i zastříkali. Na oplátku máme v hasičce od dětí několik moc hezkých obrázků hasičky a samozřejmě i cisteren, které děti uchvátili asi nejvíc.

Svatý FloriánSvatý FloriánSvatý FloriánSvatý Florián

Čarodějnice

30. duben 2008

Stejně jako každý rok i letos jsme 30 dubna zasedli k táboráku v Habeši. Čarodějnice jsme úspěšně spálili (případné reklamace až v roce 2009), vypili nějaký pivko a opekli špekáček.

ČarodějniceČarodějniceČarodějniceČarodějnice

Hasičská pouť ve Křtinách

27. duben 2008

Zdá se, že se stala tradicí naše účast na hasičské pouti ve Křtinách. Hasičů a jejich techniky se sešlo a sjelo hodně a po průvodu Křtinami a mši v kostele ve Křtinách následovaly ukázky techniky, hašení, a zásahů. Ke všemu hrála Bivojanka se slušivými čepičkami SDH Jedovnice.

Hasičská pouť ve KřtináchHasičská pouť ve KřtináchHasičská pouť ve KřtináchHasičská pouť ve Křtinách
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Narozeniny

10. duben 2008

Protože jak i hasič se musí narodit, tak taky musí narozky nějak oslavit? a jak jinak než v hasičce a s hasičema.

NarozeninyNarozeninyNarozeninyNarozeniny
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.