Závody horských kol – Zaskar Challenge 2008

13. září 2008

Stejně jako každý rok, tak i letos jsme asistovali při pořádání GT Zaskar CHALLANGER, tedy závodu horských kol, který se konal v sobotu 13. 9. 2008. Dopoledne jsme uzavírali dopravu a odpoledne jsme umývali závodníkům zablácena kola

Závody horských kol - Zaskar Challenge 2008 Závody horských kol - Zaskar Challenge 2008 Závody horských kol - Zaskar Challenge 2008 Závody horských kol - Zaskar Challenge 2008

Závody motorových člunů

6. září 2008

Ve dnech 6. a 7. 9. 2008 jsme prováděli ostatně jako každý rok, požární dozor při mezinárodních závodech motorových člunů, konaných na Jedovnickém rybníku Olšovec.

Závody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunů

Oslavy 120 let založení hasičů v Rudici

16. srpen 2008

Dne 16. 08. 2008 jsme byli pozvaní do sousední Rudice k oslavám 120 let založení tamního sboru. Po průvodu obce, svěcení praporu a dalších oficialitách následovali ukázky hasičské techniky a zásahu. Předvedli jsem hašení hasicím přístrojem a pěnou. Hasiči z Adamova předvedli jak zapadnout s hasičskou dodávkou a mi zas jak je vytlačit. :) Musíme pochválit Rudické hasiče za organizaci a program. Bylo to fajn.

Oslavy 120 let založení hasičů v RudiciOslavy 120 let založení hasičů v RudiciOslavy 120 let založení hasičů v RudiciOslavy 120 let založení hasičů v Rudici

Školní družina v hasičce

10. srpen 2008

Stejně jako školčátka, tak i větší děti ze školní družiny se letos podívaly do hasičky na její vybavení a hlavně na auta, protože to je pro děcka prostě něco. Samozřejmě došlo i na toužebně očekávané stříkání (z proudnice samozřejmě).

Školní družina v hasičceŠkolní družina v hasičceŠkolní družina v hasičceŠkolní družina v hasičce
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Nohejbal

12. červenec 2008

Pravidelnou letní událostí je nohejbal v Habeši, letos se proti nám postavilo počasí, zpočátku to vypadalo, že se umoudří, ale pak nás pěkně vypeklo. Když už jsme měli všechno nachystaný, masíčko se dělalo, pivečko teklo a kopačák lítal až neuvěřitelně rychle a hlavně přesně přes nohecovou síť, tak začalo lít jak z konve. Po hodinovém čekání jsme to vzdali a přestěhovali se do hasičky, kde jsem to úspěšně dotáhli do vítězného konce.

NohejbalNohejbalNohejbalNohejbal