Nohejbal + oslava narozenin

30. květen 2009

V sobotu 30. 5. 2009 jsme si při příležitosti oslav narozenin některých našich členů i zasportovali. Jak nám to šlo můžete posoudit na fotografiích.

Nohejbal + oslava narozeninNohejbal + oslava narozeninNohejbal + oslava narozeninNohejbal + oslava narozenin

Závody motorových člunů

24. květen 2009

Ve dnech 23. a 24. 5. 2009 jsme prováděli ostatně jako každý rok, požární dozor při mezinárodních závodech motorových člunů, konaných na Jedovnickém rybníku Olšovec.

Závody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunů

Ukázky v Kotvrdovicích

21. květen 2009

Dne 21. 5. 2009 jsme byli pozváni do sousedních Kotvrdovic, abychom tam předvedli naši techniku dětem ze školky a školy. Dětem se naše technika moc líbila (většina si vyzkoušela hašení z děla), čehož byl důkazem jejich rozzářený pohled a posléze i výborné koláčky, které nám děti napekly.

Ukázky v Kotvrdovicích Ukázky v Kotvrdovicích Ukázky v Kotvrdovicích Ukázky v Kotvrdovicích

SV. Florián

8. květen 2009

Stejně tak jako pro předškolní děti, tak i pro dospělé jsme u příležitosti oslav dne Sv. Floriána otevřeli dveře hasičské zbrojnice. Každý kdo přišel měl možnost prohlédnout si zbrojnici, techniku, vybavení a vyzkoušet si stříkání z hadice. Našli se i tací, kteří chtěli vyzkoušet dýchač na vlastní kůži, což jsme samozřejmě rádi umožnili.

SV. FloriánSV. FloriánSV. FloriánSV. Florián
Všechny fotografie (celkem 12) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Slavnostní přísaha

6. květen 2009

Dne 6. 5. 2009 složili naši tři členové a současně příslušníci HZS Tomáš Kouba, Pavel Nejezchleb a Radek Doležel slavnostní slib na náměstí Svobody v Brně.

Slavnostní přísahaSlavnostní přísahaSlavnostní přísaha
Všechny fotografie (celkem 5) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.