Ukázky techniky – ZŠ Jedovnice

10. září 2009

Dne 10. 9. 2009 jsme u příležitosti začátku školního roku prováděli ukázky pro první stupeň Základní školy v Jedovnicích. Děti měly možnost prohlédnout si naše vybavení a techniku a některé si ji mohly také vyzkoušet. Dětem i nám se tato akce líbila čehož byly důkazem jejich i naše rozjařené úsměvy. Tyto ukázky se konaly při příležitosti náboru mladých hasičů.

Ukázky techniky - ZŠ JedovniceUkázky techniky - ZŠ JedovniceUkázky techniky - ZŠ JedovniceUkázky techniky - ZŠ Jedovnice

Prázdninový nohejbal v habeši

22. srpen 2009

O prázninách jsme se dvakrát sešli v Habeši na nohejbale. Počasí nám přálo, a tak se hrálo vždy až do úplné tmy. Samozřejmě nechybělo ani pivečko a masíčko, ale to jen pro ty co poctivě hráli.

Prázdninový nohejbal v habešiPrázdninový nohejbal v habešiPrázdninový nohejbal v habešiPrázdninový nohejbal v habeši

Svatba Martiny Gregorové a Tomáše Kouby

20. červen 2009

Dne 20. 6. 2009 v 11:00 se rozhodli naši dva členové výjezdové jednotky, že si řeknou své společné ANO. Byla to Martina Gregorová (teď už Koubová) a Tomáš Kouba. Samozřejmě jsme je nemohli nechat vstoupit do společného života bez pořádné zkoušky, a tak jsme nachystali před kostelem zalykování. Nejprve se mělo ukázet jaký je Tomáš dobrý strojník=řidič, ale to se o něm ví, a tak bezproblémů dovezl svou nevěstu k požáru, který společně uhasili… (celý článek)

Svatba Martiny Gregorové a Tomáše Kouby  Svatba Martiny Gregorové a Tomáše Kouby  Svatba Martiny Gregorové a Tomáše Kouby  Svatba Martiny Gregorové a Tomáše Kouby
Všechny fotografie (celkem 6) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Ukázky techniky – MŠ Jedovnice

19. červen 2009

Dne 19. 6. 2009 jsme u příležitosti konce školního roku prováděli ukázky pro mateřskou školku v Jedovnicích. Děti měly možnost prohlédnout si naše vybavení a techniku a některé si ji mohly také vyzkoušet. Dětem i nám se tato akce líbila čehož byly důkazem jejich i naše rozjařené úsměvy. Škoda že nám tuto akci asi po půl hodině překazil déšť.

Ukázky techniky - MŠ Jedovnice Ukázky techniky - MŠ Jedovnice Ukázky techniky - MŠ Jedovnice Ukázky techniky - MŠ Jedovnice

Závody Senetářov

13. červen 2009

Dne 13. 6. 2009 se při příležitosti 115 let výročí SDH Senetářov konaly závody v požárním sportu, které byly zároveň i okrskovou soutěží. Požární útok vyšel na jedničku, ale hold máme slabé čerpadlo, takže z toho byl 3 nejlepší čas. Ale zase ta štafeta, všichni dobří, jen ten borec na kladině… :). Nakonec z toho bylo pěkné 5. místo. Třeba se to do příště polepší.

Video ze závodů naleznete zde

Závody SenetářovZávody SenetářovZávody SenetářovZávody Senetářov