Hasičská pouť 2010

25. duben 2010

Jak už se u jedovnických hasičů stalo tradicí, i letos naše jednotka vyrazila na pouť do Křtin, která se konala u příležitosti svátku sv. Floriana. Této pouti se zúčastnili nejen členové naší výjezdové jednotky, ale také naši mladí hasiči, kteří byli z takového množství hasičů a techniky jako ve snu.

Hasičská pouť 2010Hasičská pouť 2010Hasičská pouť 2010Hasičská pouť 2010
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Výroční valná hromada SDH Jedovnice

5. prosinec 2009

Dne 5. 12. 2009 se od 17:00hod konala v prostorách hasičské zbrojnice výroční Valná hromada Jednotky sboru dobrovolných hasičů Jedovnice, která byla spojena s volbou nového výboru. Členové byli seznámeni s činností za uplynulý rok 2009. Po provedení voleb, zprávě starosty SDH Tomáše Kratochvila, velitele SDH Michala Prauseho a starosty obce ing. Jaroslava Šíbla, oslavili dva naši členové svá životní jubilea.

Výroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH Jedovnice

Předávání děkovných listů

2. prosinec 2009

Ve čtvrtek 2. 12. 2009 převzali zástupci naší jednotky z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška děkovný list za pomoc při likvidaci následků větrné smršti. Tato postihla v červenci letošního roku Jedovnice a blízké okolí.

Předávání děkovných listůPředávání děkovných listůPředávání děkovných listů

Kurz motorových a rozbrušovacích pil

22. září 2009

V rámci zdokonalování znalostí naší jednotky se část členů účastnila kurzu motorových a rozbrušovacích pil. Tento kurz nám poskytl nové poznatky, čímž rozšířil naše vědomosti a pomůže nám ke snadnějšímu odstraňování různých překážek u zásahů.

Kurz motorových a rozbrušovacích pilKurz motorových a rozbrušovacích pilKurz motorových a rozbrušovacích pilKurz motorových a rozbrušovacích pil
Všechny fotografie (celkem 20) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody horských kol – Zaskar Challenge 2009

12. září 2009

Stejně jako každý rok, tak i letos, naše jednotka asistovala při pořádání GT Zaskar CHALLANGER, tedy závodu horských kol, který se konal v sobotu 12. 9. 2009. Dopoledne jsme při průjezdu závodníků uzavírali dopravu a odpoledne jsme umývali jejich zablácená kola.

Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009Závody horských kol - Zaskar Challenge 2009