Oslavy 135 let od založení sboru

27. červen 2011

Ve dnech 24. a 25. 6. 2011 proběhly oslavy 135 let od založení našeho sboru.

V pátek 24. 6. proběhla v kulturním domě výroční valná hromada, které se zúčastnili i zástupci sborů z okolí.

V sobotu 25. 6. probíhaly v dopoledních hodinách závody mladých hasičů v požárním sportu. Odpoledne prošel slavnostní průvod městysem a poté následovaly ukázky zásahů. Večer proběhla taneční zábava.

Video z oslav

Oslavy 135 let od založení sboruOslavy 135 let od založení sboruOslavy 135 let od založení sboruOslavy 135 let od založení sboru
Všechny fotografie (celkem 67) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody motorových člunů

7. červen 2011

Ve dnech 4 a 5 června jsme prováděli požární dozor při mezinárodních závodech motorových člunů, konaných na Jedovnickém rybníku Olšovec.

Závody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunů
Všechny fotografie (celkem 23) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Hasičská pouť

2. květen 2011

Jak už se u jedovnických hasičů stalo tradicí, i letos naše jednotka vyrazila na pouť do Křtin, která se konala u příležitosti svátku sv. Floriana. Této pouti se zúčastnili nejen členové naší výjezdové jednotky, ale také naši mladí hasiči, kteří byli z takového množství hasičů a techniky jako ve snu. Škoda jen, že nám nepřálo počasí.

Hasičská pouťHasičská pouťHasičská pouťHasičská pouť
Všechny fotografie (celkem 14) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Výroční schůze

13. prosinec 2010

Dne 4. 12. 2010 se od 17:00hod konala v prostorách hasičské zbrojnice výroční Valná hromada Jednotky sboru dobrovolných hasičů Jedovnice. Členové byli seznámeni s činností za uplynulý rok 2010. Po zprávě starosty SDH Tomáše Kratochvila, velitele SDH Michala Prauseho a starosty Městyse ing. Jaroslava Šíbla, oslavili někteří naši členové svá životní jubilea.

Výroční schůzeVýroční schůzeVýroční schůzeVýroční schůze
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Předávání děkovných listů

7. říjen 2010

Ve čtvrtek 7. 10. se v divadelním sále slavkovského zámku dostalo naší Jednotce sboru dobrovolných hasičů městyse Jedovnice oficielního poděkování a velkého ocenění v podobě děkovného listu a bronzové medaile hejtmana Jihomoravského kraje za pomoc při letošních květnových a červnových povodních a za likvidaci následků větrné kalamity, která postihla naši obec v měsíci červnu. Ocenění z rukou hejtmana JmK pana Michala Haška převzal velitel jednotky Michal Prause… (celý článek)

Předávání děkovných listůPředávání děkovných listůPředávání děkovných listů