Výročí SDH Lhota Rapotina

20. květen 2023

V sobotu 20. 5 jsme se zúčastnili 120. výročí založení sboru dobrovolných hasičů ve Lhotě Rapotině. Každý z pozvaných sborů předvedl své dovednosti při simulované události a svoji současnou či historickou techniku. Naše jednotka předvedla ukázku s využitím AED (automatizovaným externím defibrilátorem). Za pozvání na tuto akci SDH Lhota Rapotina děkujeme!

Výročí SDH Lhota RapotinaVýročí SDH Lhota RapotinaVýročí SDH Lhota Rapotina

Florián – den otevřených dveří

7. květen 2023

V neděli 7. května proběhl u příležitosti svátku sv. Floriána den otevřených dveřích na hasičské zbrojnici. Na jednotlivých stanovištích si mohly děti vyzkoušet různé činnosti nebo se seznámit s naším vybavením a technikou. Bylo Vás opravdu hodně!

Děkujeme za účast.

Video z akce

Florián - den otevřených dveříFlorián - den otevřených dveříFlorián - den otevřených dveříFlorián - den otevřených dveří
Všechny fotografie (celkem 34) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Odpoledne s hasiči

8. květen 2022

V neděli 8. května se uskutečnilo u příležitosti svátku svatého Floriána odpoledne s hasiči.

Video od Jedovnického infokanálu

Odpoledne s hasičiOdpoledne s hasičiOdpoledne s hasičiOdpoledne s hasiči
Všechny fotografie (celkem 32) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Odpoledne s hasiči

5. květen 2019

V neděli 5. května se uskutečnilo u příležitosti svátku svatého Floriána odpoledne s hasiči.

Odpoledne s hasičiOdpoledne s hasičiOdpoledne s hasičiOdpoledne s hasiči
Všechny fotografie (celkem 20) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Slavnostní předání nové CAS

2. říjen 2018

V pátek 28. 9. 2018 proběhlo slavnostní předání nové cisternové automobilové stříkačky CAS 20 Scania.

Slavnostní předání nové CASSlavnostní předání nové CASSlavnostní předání nové CASSlavnostní předání nové CASSlavnostní předání nové CAS
Všechny fotografie (celkem 53) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.