Info o novinkách

5. červen 2015

• přidán nový člen výjezdové jednotky členové JSDH
  • k novým zásahům bude vždy přidáváno číslo označují pořadí o kolikátý se jedná výjezd v daném roce
  • budou zde publikovány i výjezdy na žádost starosty městyse (zatím byly zveřejňovány jen vybrané), většinou se jedná o činnost, kterou by musela vykonávat odborná firma s patřičným vybavením. Naše jednotka je schopna svojí vybaveností ve většině případů tyto firmy nahradit… (celý článek)
Info o novinkách

Rekord v nástěvnosti

11. květen 2015

Včera padl nový rekord počtu návštěv našich stránek.

Počítadlo se zastavilo na čísle 451.

Bylo zobrazeno 28 017 fotek (fotky u článků a úvodní náhodná fotka), což představuje 4, 56 Gb stažených dat. To je v porovnání s průměrným měsícem asi 1/3 všech zobrazených fotek a stažených dat.

Rekord v nástěvnosti

Veselé Vánoce

24. prosinec 2014

Vážení návštěvníci, děkujeme za Vaši přízeň v letošním roce, přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku 2015.

Veselé Vánoce

20. červenec 2014

Dnes těsně před polednem dosáhla naše celková návštěvnost webu čísla 50000.

Měsíční návštěvnosti činí průměrně 1100 návštěv.

Aktualizace členů jednotky

24. leden 2014

Provedena aktualizace členů jednotky

Přibylo pár jmen, někteří mají nové zařazení, doplněny částečně informace a fotky k několika členům, zbytek bude doplněn v nejbližší době.