Doplnění techniky

26. říjen 2018

Proběhla aktualizace Techniky.

Do menu přidána záložka CAS 20 Scania, ve které najdete jak slavnostní předání tak její představení.

Slavnostní předání nové CAS

20. září 2018

V pátek 28. 9. 2018 proběhne v rámci oslav 100 let od vzniku samostatné republiky předání nové cisternové automobilové stříkačky.

Slavnostní předání nové CAS

Článek o naší jednotce v novinách

6. srpen 2018

Článek o naší jednotce v novinách najdete v sekci Napsali o nás

Kurz pro práci na vodě

21. červenec 2018

Ve dnech 13. 7. a 14. 7. úspěšně absolvovali tři naši členové kurz zaměřený na práci na vodě. Jeho náplní byla záchrana z vody a s tím související činnosti. Účastnilo se ho 11 dobrovolných hasičů z 6 jednotek.

více zde

Kurz pro práci na voděKurz pro práci na vodě

Mezinárodní soutěž ve vyprošťování

27. květen 2018

Ve dnech 25. a 26. května se naše soutěžní družstvo zúčastnilo 8. ročníku Mezinárodního mistrovství ČR ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel v jihočeském Milevsku. Obsadili jsme výborné 4. místo. Vítězem se stalo družstvo z rakouského města Inzing.

Mezinárodní soutěž ve vyprošťováníMezinárodní soutěž ve vyprošťováníMezinárodní soutěž ve vyprošťováníMezinárodní soutěž ve vyprošťování
Všechny fotografie (celkem 6) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.