Dotace JMK pro jednotku SDH Jedovnice

5. září 2023

Závěrečná zpráva k vyúčtování dotace – JMK

V roce 2023 získala naše obec dotaci z rozpočtu JMK na doplnění vybavení jednotky sboru dobrovolných hasičů. Jednalo se o výjezdový tablet Samsung se systémem GINA, sadu druhých vývodů dýchacích přístrojů Dräger, 4 ks ochranných vyváděcích masek Dräger a o 200 m nízkoprůtažného záchranného lana.

Druhé vývody dýchacích přístrojů slouží k přívodu vzduchu do vyváděcích masek… (celý článek)

Dotace JMK pro jednotku SDH JedovniceDotace JMK pro jednotku SDH JedovniceDotace JMK pro jednotku SDH Jedovnice
Všechny fotografie (celkem 6) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Uctění památky

26. červenec 2023

Dne 26. 7. 2023 ve 13:00 jsme minutou ticha uctili památku zesnulého hasiče Zdeňka Hejduka z HZS Středočeského kraje.

Čest jeho památce.

Uctění památkyUctění památky

Pozvánka na Bucharův memoriál

8. červen 2023

V soboru 17. 6. 2023 se od 8:00 uskuteční závody mladých hasičů, „Bucharův memoriál“.

Pozvánka na Bucharův memoriál

3. květen 2023

Den otevřených dveří proběhne na hasičské zbrojnici SDH Jedovnice v neděli 7. 5. ve 14 hodin.

Výroční valná hromada SDH Jedovnice 2023

2. březen 2023

V pátek 6. ledna 2023 se od 18 hodin konala v prostorách hasičské zbrojnice členská schůze jednotky sboru dobrovolných hasičů Jedovnice, na které byli přítomní seznámeni s činností sboru dobrovolných hasičů a jednotky za uplynulý rok 2022.

Video z valné hromady naleznete zde.