Dopravní nehoda u Křtin (3)

11. leden 2018

Dne 11. 1. 2018 v 16:42 vyjela naše jednotka k dopravní nehodě u Křtin, u koupaliště. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu autobusu, který je sjetý v příkopě. Na místě již zasahovala jednotka SDH Babice nad Svitavou, která prováděla průzkum uvnitř. V autobusu cestovali čtyři cestující, z toho jeden byl zraněný. Naše jednotka provedla uzavření komunikace, zabezpečení místa události a provedla protipožární opatření. Dále provedla společně s SDH Babice nad Svitavou stabilizaci autobusu pomocí stabilizačních tyčí. Poté byla zraněná osoba společnými silami vyproštěna pomocí páteřní desky mimo autobus, kde byla předána do péče ZZS. Nezranění cestující vylezli rozbitým oknem. Dále naše jednotka nasvítila místo události a po odjezdu ZZS řídila kyvadlově dopravu. Na místo byl povolán vyprošťovací automobil ze stanice Brno – Lidická a specializovaná firma JEREX. Po jejím příjezdu již nebylo potřeba našich sil, a tak se jednotky vrátily na své základny.

Fotky nebyly pořízeny.

několik fotek z nehody