Dopravní nehoda ve Vilémovicích (61)

12. červenec 2018

Dne 12. 7. 2018 v 18:16 vyjela naše jednotka k dopravní nehodě ve Vilémovicích. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že jedná o dopravní nehodu dvou osobních automobilů bez zranění. Vozidla blokovala svým postavením bezpečný průjezd, takže byla komunikace uzavřena hasičskými vozy a výstražnými kužely. Doprava byla vedena přes náměstí. Naše jednotka provedla protipožární opatření, zabezpečila vozidla proti pohybu a odpojila autobaterie. Dále zasypala sorbentem uniklé provozní kapaliny z jednoho automobilu. Po příjezdu HZS Blansko bylo jedno vozidlo společnými silami odtlačeno, aby bylo možné zprůjezdnit komunikaci jedním pruhem. Po úklidu komunikace od střepů, byla naše jednotka odeslána na základnu. Na místě dořeší HZS Blansko a PČR.

SDH Jedovnice: CAS 16 Mercedes Benz, DA Ford Transit

HZS Blansko: CAS 25 Tatra