Výjezdy

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (22)

11. březen 2021

Dne 11. 3. 2021 v 17:41 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směrem na Křtiny. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený suchý stromek, který částečně zasahuje do komunikace. Naše jednotka provedla jeho odklizení bez použití motorové pily. Poté se vrátila zpět na základnu.

Fotky nebyly pořízeny

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (20)

3. březen 2021

Dne 3. 3. 2021 v 17:08 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směrem na Křtiny. Po příjezdu na místo byl nalezen visící strom nad komunikací, který bránil průjezdu vysokým vozidlům. Naše jednotka provedla jeho pokácení a rozřezání pomocí motorové pily. Po úklidu komunikace se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (20)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (20)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (20)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (20)

Strom

Odstranění ulomené větve v Jedovnicích (18)

23. únor 2021

Dne 23. 2. 2021 ve 12:08 vyjela naše jednotka k odstranění větve hrozící pádem na silnici v Jedovnicích. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o dvě ulomené suché větve, které hrozí pádem na komunikaci. Naše jednotka provedla jejich stržení pomocí trhacího háku. Po úklidu komunikace se jednotka vrátila zpět na základnu.

Fotky nebyly pořízeny.

Strom

Odstranění spadeného stromu u Křtin (3)

7. leden 2021

Dne 7. 1. 2021 v 6:53 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu směrem na Křtiny, u Arboreta. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o spadenou větší větev blokující jeden jízdní pruh. Naše jednotka provedla její odstranění pomocí motorové pily. Po úklidu komunikace se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění spadeného stromu u Křtin (3)Odstranění spadeného stromu u Křtin (3)Odstranění spadeného stromu u Křtin (3)
Všechny fotografie (celkem 5) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Strom

Odstranění spadeného stromu u Rudice (1)

7. leden 2021

Dne 7. 1. 2021 ve 3:35 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Rudice, směr Olomučany. Při příjezdu na místo již zasahovala jednotka SDH Rudice. Jednalo se o spadený strom přes celou komunikaci. Naše jednotka byla nápomocna při jeho odklízení. Po úklidu byla zkontrolována komunikace do Olomučan. Poté se jednotky vrátily zpět na své základny.

SDH Rudice: DA Renault Master

Odstranění spadeného stromu u Rudice (1)Odstranění spadeného stromu u Rudice (1)Odstranění spadeného stromu u Rudice (1)