Výjezdy

Strom

Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (19)

27. březen 2024

Dne 27. 3. 2024 v 8:18 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu v Jedovnicích. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený strom přes celou komunikaci. Při pádu poškodil oplocení kempu. Naše jednotka strom rozřezala pomocí motorové pily a odklidila mimo komunikaci. Po předání místa zodpovědné osobě se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (19)Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (19)Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (19)Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (19)
Všechny fotografie (celkem 5) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Strom

Odstranění nahnutého stromu u Jedovnic (10)

5. únor 2024

Dne 5. 2. 2024 v 8:37 vyjela naše jednotka k odstranění nahnutého stromu u Jedovnic, směrem na Křtiny. Po příjezdu na místo byl nalezen strom, který hrozil pádem na komunikaci. Naše jednotka provedla jeho pokácení a rozřezání pomocí motorové pily. Po úklidu komunikace se přesunula odstranit spadenou větev na komunikaci směrem na Kotvrdovice, kterou nahlásila policie městyse. Ta byla odstraněna bez použití motorové pily… (celý článek)

Odstranění nahnutého stromu u Jedovnic (10)

Strom

Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (9)

25. leden 2024

Dne 25. 1. 2024 ve 13:38 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu v Jedovnicích, u čističky. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o spadený strom přes místní komunikaci. Naše jednotka jej odstranila pomocí motorové pily. Po úklidu se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (9)Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (9)Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (9)

Strom

Odstranění spadených větví u Jedovnic (5)

14. leden 2024

Dne 14. 1. 2024 ve 23:16 vyjela naše jednotka k odstranění spadených větví na silnici mezi Jedovnicemi a Kotvrdovicemi. Po příjezdu na místo byly nalezeny dvě spadené větve blokující jeden jízdní pruh. Ty byly odstraněny bez použití motorové pily. Po úklidu komunikace se jednotka vrátila zpět na základnu.

Fotky nebyly pořízeny.

Strom

Odstranění spadeného stromu u Habrůvky (1)

4. leden 2024

Dne 4. 1. 2024 v 5:50 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Habrůvky, směrem na Křtiny. Naše jednotka projela celou komunikaci do Habrůvky a žádný spadený strom nenalezla. Při zpáteční cestě našla větve zasahující do vozovky. Ty ručně odstranila a vrátila se zpět na základnu.

Fotky nebyly pořízeny.