Výjezdy

Strom

Odstranění spadeného stromu u Habrůvky (23)

18. březen 2018

Dne 18. 3. 2018 v 8:06 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu mezi Křtinami a Habrůvkou. Při příjezdu na místo již zasahovala jednotka SDH Habrůvka, která měla strom téměř odklizen. Po dohodě s velitelem nebylo naší jednotky potřeba, proto se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 16 Mercedes Benz

SDH Habrůvka: DA Volkswagen Transporter

Strom

Odstranění spadeného stromu ve Vilémovicích (132)

11. prosinec 2017

Dne 11. 12. 2017 v 16:10 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu ve Vilémovicích, u Macochy. Po příjezdu na místo nalezen spadený strom přes celou komunikaci u parkoviště poblíž Macochy. Provedli jsme rozřezání a odklizení stromu pomocí motorové pily. Po zametení komunikace jsme se vrátili zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 24 Liaz, DA Ford Transit

Odstranění spadeného stromu ve Vilémovicích (132)Odstranění spadeného stromu ve Vilémovicích (132)Odstranění spadeného stromu ve Vilémovicích (132)Odstranění spadeného stromu ve Vilémovicích (132)

Strom

Odstranění spadeného stromu u Křtin (128)

30. listopad 2017

Dne 30. 11. 2017 v 10:21 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu na silnici vedoucí ze Křtin do Adamova. Po příjezdu na místo byl nalezen zavěšený „dvojstrom“ hrozící pádem na komunikaci. Naše jednotka společně s SDH Habrůvka provedla uzavření komunikace a poté strom postupně pokácela pomocí motorové pily a navijáku. Po úklidu komunikace se jednotky vrátily zpět na své základny.

SDH Jedovnice: CAS 16 Mercedes Benz

SDH Habrůvka: DA Volkswagen Transporter

Odstranění spadeného stromu u Křtin (128)Odstranění spadeného stromu u Křtin (128)Odstranění spadeného stromu u Křtin (128)Odstranění spadeného stromu u Křtin (128)
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Strom

Odstranění nahnutého stromu u Jedovnic (127)

29. listopad 2017

Dne 29. 11. 2017 v 15:15 vyjela naše jednotka k odstranění dvou stromů nahnutých nad vozovkou u Jedovnic, směr Kotvrdovice. Po příjezdu na místo byl společně s policií městyse nalezen jeden nahnutý strom, který brání provozu nákladních automobilů. Ve spolupráci se strážníky byla zastavena doprava na komunikaci. Poté byl strom pokácen a rozřezán pomocí motorové pily a odklizen mimo vozovku… (celý článek)

Odstranění nahnutého stromu u Jedovnic (127)Odstranění nahnutého stromu u Jedovnic (127)Odstranění nahnutého stromu u Jedovnic (127)Odstranění nahnutého stromu u Jedovnic (127)

Strom

Odstranění nahnutého stromu v Jedovnicích (123)

15. listopad 2017

Dne 15. 11. 2017 v 16:01 vyjela naše jednotka k odstranění nahnutého stromu v Jedovnicích. Po příjezdu na místo nalezen nebezpečně nahnutý a zaklíněný smrk, který hrozí pádem na místní komunikaci. Naše jednotka uzavřela komunikaci a strom pokácela pomocí motorové pily a dřevorubecké lopatky. Poté byl strom rozřezán a odklizen mimo komunikaci.

SDH Jedovnice: DA Ford Transit, CAS 16 Mercedes Benz

HZS Blansko: CAS 20 Mercedes Benz

Odstranění nahnutého stromu v Jedovnicích (123) Odstranění nahnutého stromu v Jedovnicích (123) Odstranění nahnutého stromu v Jedovnicích (123) Odstranění nahnutého stromu v Jedovnicích (123)
Všechny fotografie (celkem 5) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.