Výjezdy

Nehoda|ostatní

Záchrana osob ve Křtinách (AED) (9)

2. březen 2016

Dne 2. 3. 2016 ve 20:13 vyjela naše jednotka, na žádost ZZS, na pomoc při záchraně osoby s využitím AED ve Křtinách.

Jednotky:

SDH Jedovnice: CAS 16 Mercedes Benz, VEA BMW

ZZS JmK Blansko: Mercedes Benz Sprinter 318

Nehoda

Dopravní nehoda u Josefova (8)

16. únor 2016

Dne 16. 2. 2016 ve 13:53 vyjela naše jednotka k dopravní nehodě u Josefova, směrem na Olomučany. Po příjezdu na místo již zasahovala jednotka HZS Blansko spolu se ZZS. Jednalo se o dopravní nehodu osobního automobilu, který skončil převrácený na střeše. Ve voze cestovala jedna osoba, která musela být ošetřena. Naše jednotka byla pověřena řízením dopravy v místě události. Po zdokumentování nehody provedla společně s jednotkou HZS Blansko otočení vozidla na kola a odtlačení mimo komunikaci… (celý článek)

Dopravní nehoda u Josefova (8)Dopravní nehoda u Josefova (8)Dopravní nehoda u Josefova (8)Dopravní nehoda u Josefova (8)
Všechny fotografie (celkem 6) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

ZOČ – oplach komunikace u rybníku Dymák (7)

6. únor 2016

V sobotu 6. 2. 2016 jednotka prováděla na žádost starosty městyse oplach komunikace u rybníku Dymák, za pomoci sanační lišty na CAS 25.

Cvičení

Výcvik – záchrana osob probořených ledem

4. únor 2016

V měsíci lednu se část naší jednotky zúčastnila společného výcviku s HZS Jmk PS Blansko na přehradě v Blansku. Jednalo se o výcvik na záchranu osob probořených ledem. Při výcviku byly vyzkoušeny různé metody, za pomoci kterých se dá tato záchrana provést.

Výcvik - záchrana osob probořených ledemVýcvik - záchrana osob probořených ledemVýcvik - záchrana osob probořených ledemVýcvik - záchrana osob probořených ledem
Všechny fotografie (celkem 20) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

ZOČ – umývání komunikací v Rudici (6.)

30. leden 2016

Dne 30. 1. 2016 v 9:00 vyjela naše jednotka na žádost starosty k umývání komunikací v obci Rudice. Pomocí sanační lišty jsme prováděli umývání komunikací od bahna po zemních pracích v obci.