Svatba Martiny Gregorové a Tomáše Kouby

« Všechny články

20. červen 2009

Dne 20. 6. 2009 v 11:00 se rozhodli naši dva členové výjezdové jednotky, že si řeknou své společné ANO. Byla to Martina Gregorová (teď už Koubová) a Tomáš Kouba. Samozřejmě jsme je nemohli nechat vstoupit do společného života bez pořádné zkoušky, a tak jsme nachystali před kostelem zalykování. Nejprve se mělo ukázet jaký je Tomáš dobrý strojník=řidič, ale to se o něm ví, a tak bezproblémů dovezl svou nevěstu k požáru, který společně uhasili. Když už se radovali, že to mají zasebou, tak se tu objevila dáma ve snědé pleti s děťátkem a začala tvrdit, že je to Tomášovo dítě. Nedalo se nic dělat, dáma dostala peníze na botičky a novomanželé společně přebalili děťátko a při dalším pokusu o vydání peněz byla přivolána místní police. Ta si dámu odvedla a o dítě se starají asi ještě v hasiči v hasičce.