Aktualizace statistiky a členů

22. leden 2024
  • Doplnili jsme statistiku výjezdů za minulý rok Statistika
  • Nafotili jsme nové fotky členů a doplnili všechny absolvované kurzy Seznam členů
  • Také vzniklo nové tablo Tablo jednotky

Uctění památky tragicky zesnulých

23. prosinec 2023

V pravé poledne, v den státního smutku 23. 12. 2023 uctila naše jednotka památku obětí z Filozofické fakulty.

🖤 Čest jejich památce.

Uctění památky tragicky zesnulýchUctění památky tragicky zesnulýchUctění památky tragicky zesnulých

Veselé Vánoce!

22. prosinec 2023

Hodně štěstí, bílých vloček,

spoustu dárků pod stromeček,

vánoční zvoneček ať zvoní,

cukroví ať krásně voní.

Krásné Vánoce a pohodu v novém roce

Vám přejí jedovničtí hasiči.

Veselé Vánoce!

Schůzky Mladých hasičů

24. září 2023

SDH Jedovnice oznamuje, že první schůzka kroužku mladých hasičů proběhne ve středu 4. 10. v 16:30 na hasičce v Jedovnicích. Kolektiv vedoucích se po prázdninách těší na opětovné setkání se současnými i novými mladými hasiči.

Současně hledáme zájemce z řad rodičů mladých hasičů, případně i další, kteří by měli chuť se do činnosti kroužku zapojit a pomoci s průběhem schůzek a dalšími aktivitami kroužku… (celý článek)

Hasičský den

6. září 2023

Hasičský den se uskuteční v sobotu 9. 9. 2023 a bude zahájen v 10:00 hod. u garáží ČAD na ul. Za Kostelem.

Hasičský den