Svatba – Michaela Koutná a Radek Doležel

« Všechny články

29. květen 2010

Dne 29. 5. 2010 v 11:00 se rozhodli Michaela Koutná (teď už Doleželová) a Radek Doležel, který je členem výjezdové jednotky, že si řeknou své společné ANO. Samozřejmě jsme je nemohli nechat vstoupit do společného života bez pořádné zkoušky, a tak jsme nachystali „zalykování“. Před kostelem si vyslechli od zkušených, ale svobodných hasičů, rady do života. Poté se pokochali výhledem na Jedovnice z hasičského žebříku. Prověřili jsme hasičské schopnosti ženicha při kácení nebezpečně stojícího stromu. Jenže se zjistilo, že nemá osvědčení na práci s motorovou pilou, a tak musel za pomoci svědka pořezat strom ručně. Poté před kostelem vypukl požár, a proto ho novomanželé společnými silami zlikvidovali pomocí opravdu jednoduchých hasebních prostředků. Přejeme novomanželům mnoho společných šťastných chvil.