SDH Jedovnice

Kulturní a jiné akce


Nohejbal

12. červenec 2008

Pravidelnou letní událostí je nohejbal v Habeši, letos se proti nám postavilo počasí, zpočátku to vypadalo, že se umoudří, ale pak nás pěkně vypeklo. Když už jsme měli všechno nachystaný, masíčko se dělalo, pivečko teklo a kopačák lítal až neuvěřitelně rychle a hlavně přesně přes nohecovou síť, tak začalo lít jak z konve. Po hodinovém čekání jsme to vzdali a přestěhovali se do hasičky, kde jsem to úspěšně dotáhli do vítězného konce.

Fotografie
NohejbalNohejbalNohejbalNohejbal
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


Parohatá města

24. květen 2008

V sobotu 24. 5. 2008 se do Jedovnic sjelo velké množství návštěvníků doslova z celé republiky. Důvodem bylo setkání obcí a měst s parožím ve znaku. Po průvodu z parkoviště na Barachově už před kulturním domem čekali hasiči s občerstvením všeho druhu. Nutno uznat, že to byl fakt mazec, protože tolik lidí na nějaké akci v Jedovnicích nepamatujeme. Doufejme, že se něco takového ne bude hned tak opakovat… (celý článek)

Fotografie
Parohatá městaParohatá městaParohatá městaParohatá města
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


Den otevřených dveří – Parohatá města

24. květen 2008

Den otevřených dveří při příležitosti setkání Parohatých měst.

Fotografie
Den otevřených dveří - Parohatá městaDen otevřených dveří - Parohatá městaDen otevřených dveří - Parohatá městaDen otevřených dveří - Parohatá města
Všechny fotografie (celkem 9) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


PYROS 2008 – Brno

13. květen 2008

Letos jsme se zajeli mrknout na Pyros do Brna, upřímně, čekal jsem větší zázrak, z vystavovaného mě toho moc neuchvátilo. Ale požární útok byl skutečně mazec.

Fotografie
PYROS 2008 - BrnoPYROS 2008 - BrnoPYROS 2008 - BrnoPYROS 2008 - Brno
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


Závody Lipovec

10. květen 2008

Dne 10. 5. 2008 se při příležitosti 115 let výročí SDH Lipovec konaly závody v požárním sportu, které byly zároveň i okrskovou soutěží. Co říct útok vyšel na jedničku, ale ta štafeta, všichni dobří, jen já kopyto, sem jim to zmastil na kladině. Hledal sem konec šlauku jak trotl. Ale kluci říkali, že alespoň nemusíme do Blanska na okresní kolo. Stejně je to mrzelo a mě taky. Ale Car měl pravdu to je to pivečko.

Fotografie
Závody LipovecZávody LipovecZávody LipovecZávody Lipovec
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.