Den otevřených dveří – školka

3. květen 2010

U příležitosti oslav svátku Sv. Floriána patrona hasičů, paní učitelky z mateřské školky do zbrojnice přivedly drobotinu. Děti si prohlédly hasičku, auta a dozvěděli se, co vlastně hasiči dělají a samozřejmě si i zastříkali. Odměnou nám byly jejich usměvavé a rozjařené tváře.

Den otevřených dveří - školkaDen otevřených dveří - školkaDen otevřených dveří - školkaDen otevřených dveří - školka

2. květen 2010

První květnovou neděli v odpoledních hodinách dobrovolní hasiči Jedovnice uspořádali pro občany v hasičské zbrojnici den otevřených dveří. Malí i velcí návštěvníci si mohli prohlédnout hasičskou techniku, vybavení a budovu hasičské zbrojnice. Dále mohli shlédnout prezentaci fotografií z nejrůznějších zásahů naší jednotky. Někteří z návštěvníků si na vlastní kůži vyzkoušeli zátěž v dýchací technice a nejrůznější hasičské pomůcky, nezbytné k zdárnému zásahu… (celý článek)

Den otevřených dveříDen otevřených dveříDen otevřených dveříDen otevřených dveří
Všechny fotografie (celkem 6) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Hasičská pouť 2010

25. duben 2010

Jak už se u jedovnických hasičů stalo tradicí, i letos naše jednotka vyrazila na pouť do Křtin, která se konala u příležitosti svátku sv. Floriana. Této pouti se zúčastnili nejen členové naší výjezdové jednotky, ale také naši mladí hasiči, kteří byli z takového množství hasičů a techniky jako ve snu.

Hasičská pouť 2010Hasičská pouť 2010Hasičská pouť 2010Hasičská pouť 2010
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Výroční valná hromada SDH Jedovnice

5. prosinec 2009

Dne 5. 12. 2009 se od 17:00hod konala v prostorách hasičské zbrojnice výroční Valná hromada Jednotky sboru dobrovolných hasičů Jedovnice, která byla spojena s volbou nového výboru. Členové byli seznámeni s činností za uplynulý rok 2009. Po provedení voleb, zprávě starosty SDH Tomáše Kratochvila, velitele SDH Michala Prauseho a starosty obce ing. Jaroslava Šíbla, oslavili dva naši členové svá životní jubilea.

Výroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH JedovniceVýroční valná hromada SDH Jedovnice

Předávání děkovných listů

2. prosinec 2009

Ve čtvrtek 2. 12. 2009 převzali zástupci naší jednotky z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška děkovný list za pomoc při likvidaci následků větrné smršti. Tato postihla v červenci letošního roku Jedovnice a blízké okolí.

Předávání děkovných listůPředávání děkovných listůPředávání děkovných listů