Hasičská pouť Křtiny

6. květen 2012

Jak už se u jedovnických hasičů stalo tradicí, i letos naše jednotka vyrazila na pouť do Křtin, která se konala u příležitosti svátku sv. Floriana. Této pouti se zúčastnili nejen členové naší výjezdové jednotky, ale také naši mladí hasiči, kteří byli z takového množství hasičů a techniky jako ve snu.

Hasičská pouť KřtinyHasičská pouť KřtinyHasičská pouť KřtinyHasičská pouť Křtiny

Slavnostní uvedení zrepasované CAS do provozu

6. květen 2012

V sobotu, 5. 5. 2012, při příležitosti svátku svatého Floriána jsme slavnostně uvedli do provozu zmodernizovanou cisternovou automobilovou stříkačku CAS 24 L 101 S2Z.

Po přivítání všech přítomných hostů starostou městyse Jedovnice Ing.  Jaroslavem Šíblem, byli přítomní seznámení s průběhem oprav velitelem jednotky panem Michalem Prausem. Všem, kteří budou opravené vozidlo používat, požehnal P. Václav Trmač. Za Jihomoravský kraj, který na opravu zajistil dotaci, promluvil radní Mgr.  Ivo Polák… (celý článek)

Slavnostní uvedení  zrepasované CAS do provozuSlavnostní uvedení  zrepasované CAS do provozuSlavnostní uvedení  zrepasované CAS do provozuSlavnostní uvedení  zrepasované CAS do provozu
Všechny fotografie (celkem 17) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Setkání hasičských seniorů okrsku Jedovnice

28. listopad 2011

V sobotu 19. 11. 2011 se v prostorách kulturního domu v Holštejně konalo setkání hasičských seniorů okrsku Jedovnice. Po oficiální části následovala volná zábava za doprovodu Tanečního orchestru ZUŠ Jedovnice.

foto převzato od SDH Ostrov

Setkání hasičských seniorů okrsku JedovniceSetkání hasičských seniorů okrsku JedovniceSetkání hasičských seniorů okrsku Jedovnice
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Oslavy 135 let od založení sboru

27. červen 2011

Ve dnech 24. a 25. 6. 2011 proběhly oslavy 135 let od založení našeho sboru.

V pátek 24. 6. proběhla v kulturním domě výroční valná hromada, které se zúčastnili i zástupci sborů z okolí.

V sobotu 25. 6. probíhaly v dopoledních hodinách závody mladých hasičů v požárním sportu. Odpoledne prošel slavnostní průvod městysem a poté následovaly ukázky zásahů. Večer proběhla taneční zábava.

Video z oslav

Oslavy 135 let od založení sboruOslavy 135 let od založení sboruOslavy 135 let od založení sboruOslavy 135 let od založení sboru
Všechny fotografie (celkem 67) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody motorových člunů

7. červen 2011

Ve dnech 4 a 5 června jsme prováděli požární dozor při mezinárodních závodech motorových člunů, konaných na Jedovnickém rybníku Olšovec.

Závody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunůZávody motorových člunů
Všechny fotografie (celkem 23) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.