Soutěže

Krajské kolo dobrovolných hasičů v Tišnově 2016

28. květen 2016

V Tišnově se dne 28. května 2016 uskutečnilo krajské kolo dobrovolných hasičů ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Soutěž je určena pro jednotky sboru dobrovolných hasičů Jihomoravského kraje, které mají předurčenost k zásahům u dopravních nehod a má za cíl prohloubit jejich znalosti a dovednosti. Soutěž pořádal Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje. V letošním roce se soutěže účastnilo 9 dobrovolných jednotek a mimo soutěž nově založené družstvo stanice Brno – Lidická… (celý článek)

Krajské kolo dobrovolných hasičů v Tišnově 2016Krajské kolo dobrovolných hasičů v Tišnově 2016Krajské kolo dobrovolných hasičů v Tišnově 2016Krajské kolo dobrovolných hasičů v Tišnově 2016
Všechny fotografie (celkem 30) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.