Požár ve firmě v Jedovnicích (108)

15. prosinec 2015

Dne 15. 12. 2015 ve 20:09 vyjela naše jednotka k požáru ve firmě v Jedovnicích. Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o požár filtrace a laseru ve výrobě. Naše jednotka vystrojená v dýchací technice nasadila na likvidaci požáru 1xVTP (vysokotlaký proud) a 1xC proud z CAS 24 Liaz. Další 1xC proud nasadila po svém příjezdu jednotka SDH Senetářov. Na místě 2 osoby, které se nadýchaly kouře. Poskytnuta první pomoc do příjezdu ZZS, která odvezla osoby na pozorování do nemocnice. Po odvětrání celé budovy se jednotky vrátily zpět na své základny.

krátký článek na webu Blanenského deníku

SDH Jedovnice: CAS 24 Liaz, CAS 16 Mercedes Benz

HZS Blansko: CAS 24 Tatra 815 Terrno, AZ 30 Iveco Magirus

SDH Senetářov: CAS 25 Škoda 706

SDH Krásensko: CAS 32 Tatra 148, DA 12 – Avia 30

ZZS JmK Blansko: Mercedes Benz Sprinter 318

Jménem společnosti KOPLAST s. r. o. bychom chtěli tímto vyjádřit poděkování všem jedovnickým hasičům a ostatním sborům zůčastněných při zásahu požáru technologického zařízení dne 15. 12. 2015 ve firmě KOPLAST s. r. o. Profesionálním a rychlým zásahem bylo zabráněno rozšíření požáru na další zařízení a vzniku dalších škod.