Dopravní nehoda u Holštejna (96)

2. září 2017

Dne 2. 9. 2017 ve 23:18 vyjela naše jednotka k dopravní nehodě u Holštejna. Při příjezdu na místo již byla na místě hlídka PČR. Jednalo se o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu, který skončil na boku mimo komunikaci u „Holštejnského“ mostu. Předtím se několikrát přetočil. Ve vozidle cestovalo pět osob, z toho tři byly zraněné. Jedna zraněná osoba byla zaklíněna pod vozidlem. Naše jednotka provedla společně s PČR zajištění osoby a poté převrácení vozidla zpět na kola. Dále zajistila místo události, odpojila autobaterii a poskytovala předlékařskou pomoc zraněným osobám do příjezdu vozů ZZS. Společně s HZS Blansko jsme byli nápomocni s transportem zraněných do sanitek a také jsme společně řídili v místě události dopravu. Po odjezdu ZZS byl proveden úklid místa události. Vozidlo bylo ponecháno na místě, netvoří překážku provozu.

SDH Jedovnice: CAS 16 Mercedes Benz

HZS Blansko: CAS 20 Tatra 815 Terrno, DA 16 Iveco Daily