Výjezdy

Cvičení

Výcvik – záchrana osoby z vodní hladiny

18. červenec 2021

V neděli 18. 7. 2021 proběhl na rybníku Olšovec výcvik zaměřený na záchranu osoby z vodní hladiny.

Fotografie pořídil Dominik Málek, který rovněž souhlasil s uveřejněním na našem webu. Děkujeme.

Výcvik - záchrana osoby z vodní hladinyVýcvik - záchrana osoby z vodní hladinyVýcvik - záchrana osoby z vodní hladiny
Všechny fotografie (celkem 30) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Cvičení

Výcvik – záchrana osob s paddleboardem

8. únor 2021

V neděli 7. 2. 2021 proběhla společně s jednotkou HZS Blansko zkouška záchranného paddleboardu.

Výcvik - záchrana osob s paddleboardemVýcvik - záchrana osob s paddleboardemVýcvik - záchrana osob s paddleboardemVýcvik - záchrana osob s paddleboardem
Všechny fotografie (celkem 24) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Cvičení

Výcvik – záchrana osob probořených v ledu

23. leden 2021

V sobotu 23. 1. 2021 proběhl výcvik jednotky, námětem byla záchrana osob probořených v ledu.

Výcvik - záchrana osob probořených v leduVýcvik - záchrana osob probořených v leduVýcvik - záchrana osob probořených v leduVýcvik - záchrana osob probořených v ledu
Všechny fotografie (celkem 19) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Požár|cvičení

Taktické cvičení ve Křtinách (117)

12. září 2019

Dne 12. 9. 2019 v 10:36 vyjela naše jednotka k taktickému cvičení ve Křtinách. Námětem byl požár pokoje ve třetím patře v domově pro seniory. Naše jednotka vystrojená v dýchací technice provedla vytvoření dopravního vedení k místu požáru. Dále spolupracovala s ostatními jednotkami při evakuaci obyvatel. Po ukončení cvičení proběhlo krátké vyhodnocení a jednotky se vrátily zpět na své základny… (celý článek)

Výcvik – plnění hasícího letadla

10. červenec 2019

Ve středu 10. 7. 2019 se na letišti v Kotvrdovicích zúčastnili členové naší jednotky výcviku s hasícím letadlem.

Výcvik ? plnění hasícího letadlaVýcvik ? plnění hasícího letadlaVýcvik ? plnění hasícího letadlaVýcvik ? plnění hasícího letadla
Všechny fotografie (celkem 11) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.