Výjezdy

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)

30. leden 2022

Dne 30. 1. 2022 v 15:46 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směrem na Kotvrdovice. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený strom přes celou komunikaci. Naše jednotka, za pomoci motorové pily a následně navijáku, strom odklidila. Po úklidu komunikace se vydala zpět na základnu. Cestou ještě odstranila spadenou větev ve směru na Jedovnice.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (12)

28. leden 2022

Dne 28. 1. 2022 v 17:16 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směrem na Křtiny. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený strom zasahující do jednoho jízdního pruhu. Naše jednotka provedla jeho odstranění pomocí motorové pily. Po úklidu komunikace se vrátila zpět na základnu.

Fotky nebyly pořízeny.

Strom

Odstranění visící větve v Jedovnicích (90)

4. prosinec 2021

Dne 4. 12. 2021 v 8:58 vyjela naše jednotka k odstranění visící větve v Jedovnicích. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o ulomenou větev v koruně stromu, která hrozí pádem na vozovku. Naše jednotka provedla její odstranění pomocí trhacího háku. Po úklidu komunikace se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění visící větve v Jedovnicích (90)Odstranění visící větve v Jedovnicích (90)Odstranění visící větve v Jedovnicích (90)Odstranění visící větve v Jedovnicích (90)
Všechny fotografie (celkem 5) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (89)

1. prosinec 2021

Dne 1. 12. 2021 ve 2:38 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směrem na Kotvrdovice. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený strom, který blokoval jeden jízdní pruh. Naše jednotka jej odstranila bez použití motorové pily. Po úklidu komunikace se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (89)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (89)

Strom

Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (87)

28. listopad 2021

Dne 28. 11. 2021 v 16:19 vyjela naše jednotka k  odstranění spadeného stromu v Jedovnicích, u Dymáku. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený strom, který blokoval jeden jízdní pruh. Naše jednotka jej odstranila pomocí motorové pily. Po úklidu komunikace se vrátila zpět na základnu.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania, DA Ford Transit

Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (87)Odstranění spadeného stromu v Jedovnicích (87)