Výjezdy

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (18)

17. únor 2022

Dne 17. 2. 2022 v 15:34 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směr Křtiny. Jednotka byla při jízdě k zásahu odvolána. Jednalo se o spadené stromy z druhé strany Křtin, kde již zasahovala jednotka SDH Adamov.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania, DA Ford Transit

Strom

Odstranění spadených stromů u Ostrova (17)

17. únor 2022

Dne 17. 2. 2022 v 9:07 vyjela naše jednotka k odstranění spadených stromů u Ostrova, směr Sloup. Po příjezdu již zasahovala jednotka SDH Ostrov. Jednalo se o tři spadené stromy přes celou komunikaci. Na jejich odstranění nasadila každá jednotka jednu motorovou pilu. Po úklidu komunikace se jednotky vrátily zpět na své základny.

SDH Ostrov u Macochy: DA Ford Transit

Odstranění spadených stromů u Ostrova (17Odstranění spadených stromů u Ostrova (17Odstranění spadených stromů u Ostrova (17Odstranění spadených stromů u Ostrova (17
Všechny fotografie (celkem 11) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Strom

Odstranění ulomené větve v Jedovnicích (15)

5. únor 2022

Dne 5. 2. 2022 v 11:28 vyjela naše jednotka k odstranění větve, která hrozí pádem na chatu v Jedovnicích. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že ji není možné odstranit naší technikou. Proto byl povolán automobilový žebřík ze stanice Blansko. Po jeho příjezdu byla větev odstraněna pomocí teleskopické tyče s pilkou. Po ukončení zásahu se jednotky vrátily zpět na své základny.

Fotky nebyly pořízeny.

HZS Blansko: AZ 40 Scania

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)

30. leden 2022

Dne 30. 1. 2022 v 15:46 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směrem na Kotvrdovice. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený strom přes celou komunikaci. Naše jednotka, za pomoci motorové pily a následně navijáku, strom odklidila. Po úklidu komunikace se vydala zpět na základnu. Cestou ještě odstranila spadenou větev ve směru na Jedovnice.

SDH Jedovnice: CAS 20 Scania

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (13)

Strom

Odstranění spadeného stromu u Jedovnic (12)

28. leden 2022

Dne 28. 1. 2022 v 17:16 vyjela naše jednotka k odstranění spadeného stromu u Jedovnic, směrem na Křtiny. Po příjezdu na místo byl nalezen spadený strom zasahující do jednoho jízdního pruhu. Naše jednotka provedla jeho odstranění pomocí motorové pily. Po úklidu komunikace se vrátila zpět na základnu.

Fotky nebyly pořízeny.